Katalog Hobby 2020 Ceník ke stažení Úvodní upoutávka
X
Přihlášení
Kategorie zboží
Garrett.cz (https://www.garrett.cz/)

Články

Řadit dle: názvu | data | standardně

Nový ACE APEX!!!20.05.2020

15.5.2020 byl firmou Garrett představen nový model detektoru ACE APEX.
Přikládáme dokument s popisem detektoru.
Nový detektor můžete již najít také zde.

 

Katalog GARRETT CZ 202029.04.2020

Nyní máte možnost si otevřít aktuální katalog GARRRETT v češtině!!!

 dispozici jsou dvě verze katalogu podle vašeho prohlížeče: 

HTML5                              FLASH

  

Co víte o technologii Z-LYNK a jejím využití?16.04.2020

Patentovaná technologie Z-LYNK firmy Garrett, kterou jako jediná na trhu nabízí, zahrnuje nejenom kompletní řešení bezdrátového přenosu zvuku mezi vaším detektorem a sluchátky, ale i řadu různých variant příslušenství.

 

Pomocí zařízení Z-LYNK firmy Garrett můžete propojit bezdrátově i veškeré ostatní značky detektorů kovů se sluchátky, ale pouze detektor AT MAX zatím jako jediný nabízí komplexní bezdrátové řešení. To  je možnost bezdrátově propojit detektor, sluchátka a dohledávací detektor PRO-POINTER AT Z-LYNK.

pokračování článku

Víte jaký je rozdíl mezi detektory řady AT?08.04.2020

Množí se dotazy, jaký je vlastně rozdíl mezi detektory řady AT a který je pro vás nejvhodnější. Přikládáme rychlé srovnání parametrů.

 

 Ŕada AT

 

Průvodce výběrem cívek03.04.2020

Umíte si správně vybrat cívku k detektoru? Více jak vůbec cívky fungují? Přečtěte si následující článek, třeba vám napoví ..... 

 Odkaz na článek

 

Přejít na kategorii cívky:

iC modul pro Garrett PD6500i a MZ610017.02.2020

K detektorům kovů Garrett PD6500i a MZ6100, nabízí firma nový "iC modul". Jedná se o zařízení, které zprostředkovává přenos stavů, nastavení a monitorování detektorů v reálné čase pomocí počítačové sítě (jak drátové - RJ45, tak i bezdrátové -  WiFi) do počítačů, kde je naistalovaný potřebný software a nastavena práva. 
Toto zařízení je vhodné nejenom pro potřeby supervisora vašho zabezpečení, ale i pro ostrahu, která může být umístěna ve větší vzdálenosti od kontrolovaného objektu.
Pomocí tohoto modulu jsou schopni také naši technici na dálku zkontrolovat nastavení detektorů a popřípadě je i překonfigurovat.

 

    Datasheet

Sada pojezdových koleček pro průchozí detektory GARRETT12.02.2020

Firma GARRETT vyvinula pro své rámové detektory "sadu pojezdových koleček", která umožňují po montáži k detektorům snadnou manipulaci a pohyblivost. V případě, že tyto detektory vybavíte i interními bateriemi, tak jste schopni po dobu 10 hodin, provozovat detektory bez nutnosti stálého připojení k elektrické síti. Toto je vhodné zejména pro využití při výstavách, sportovních a společenských akcích a v ostatních případech, kde nejsou detektory umístěny na stálo, ale pouze dočasně.

Toto zařízení je vhodné pro modely PD6500i a MZ6100!!

 

 

pokračování článku

Z-Lynk – bezdrátový systém pro sluchátka13.03.2018

Poprvé, když se mi bezdrátový set Garrett Z-Lynk dostal do rukou, byl jsem plný skepse. Nedovedl jsem si představit, že někdo vymyslel systém. Bezdrátový systém, vlastně set, který je kompatibilní se všemi Garretty a naprostou většinou detektorů kovů renomovaných světových značek.

pokračování článku

Recenze detektoru kovů GARRETT AT MAX Inter.09.11.2017

Nedávno uveřejněný nový detektor kovů Garrett AT MAX se nepochybně v blízké budoucnosti stane velmi žádaným přístrojem. Oficiální informace vypadají skvěle, ovšem zajímá Vás recenze, resp. zkušenosti s přístrojem? Přinášíme Vám první recenzi, kterou naleznete v našem článku.

pokračování článku

Malý průvodce produkty Z-LYNK firmy GARRETT23.10.2017

Malý průvodce produkty Z-LYNK firmy GARRETT

pokračování článku
1 2 3