Ceník ke stažení Úvodní upoutávka
X
Přihlášení
Kategorie zboží
Garrett.cz (https://www.garrett.cz/)

Články

Řadit dle: názvu | data | standardně

iC modul pro Garrett PD6500i a MZ6100

K detektorům kovů Garrett PD6500i a MZ6100, nabízí firma nový "iC modul". Jedná se o zařízení, které zprostředkovává přenos stavů, nastavení a monitorování detektorů v reálné čase pomocí počítačové sítě (jak drátové - RJ45, tak i bezdrátové -  WiFi) do počítačů, kde je naistalovaný potřebný software a nastavena práva. 
Toto zařízení je vhodné nejenom pro potřeby supervisora vašho zabezpečení, ale i pro ostrahu, která může být umístěna ve větší vzdálenosti od kontrolovaného objektu.
Pomocí tohoto modulu jsou schopni také naši technici na dálku zkontrolovat nastavení detektorů a popřípadě je i překonfigurovat.

 

    Datasheet

Sada pojezdových koleček pro průchozí detektory GARRETT

Firma GARRETT vyvinula pro své rámové detektory "sadu pojezdových koleček", která umožňují po montáži k detektorům snadnou manipulaci a pohyblivost. V případě, že tyto detektory vybavíte i interními bateriemi, tak jste schopni po dobu 10 hodin, provozovat detektory bez nutnosti stálého připojení k elektrické síti. Toto je vhodné zejména pro využití při výstavách, sportovních a společenských akcích a v ostatních případech, kde nejsou detektory umístěny na stálo, ale pouze dočasně.

Toto zařízení je vhodné pro modely PD6500i a MZ6100!!

 

 

pokračování článku

Z-Lynk – bezdrátový systém pro sluchátka

Poprvé, když se mi bezdrátový set Garrett Z-Lynk dostal do rukou, byl jsem plný skepse. Nedovedl jsem si představit, že někdo vymyslel systém. Bezdrátový systém, vlastně set, který je kompatibilní se všemi Garretty a naprostou většinou detektorů kovů renomovaných světových značek.

pokračování článku

Recenze detektoru kovů GARRETT AT MAX Inter.

Nedávno uveřejněný nový detektor kovů Garrett AT MAX se nepochybně v blízké budoucnosti stane velmi žádaným přístrojem. Oficiální informace vypadají skvěle, ovšem zajímá Vás recenze, resp. zkušenosti s přístrojem? Přinášíme Vám první recenzi, kterou naleznete v našem článku.

pokračování článku

Malý průvodce produkty Z-LYNK firmy GARRETT

Malý průvodce produkty Z-LYNK firmy GARRETT

pokračování článku

Katalog produktů Z-LYNK

Doufáme, že vám tento pdf dokument pomůže v orientaci v produktech Z-LYNK. 

Kliknutím na velký obrázek se vám zobrazí celý čtyřstránkový katalog.

pokračování článku

Detektor kovů AT Pro: Vodotěsnost aneb vy se ptáte, my odpovídáme

V poslední době jste se nás hodně ptali na vodotěsnost detektorů AT PRO/AT GOLD. Rozhodli jsme se Vám ušetřit kousek času a sepsali jsme své zkušenosti a postřehy k tématu vodotěsnosti - doufáme, že se z následujících řádků dozvíte všechno, co potřebujete a pokud přece jen ne, tak nám napište nebo zavolejte :-).

pokračování článku

Detektor kovů Garrett AT GOLD

Vážení přátelé a příznivci detektorů kovů Garrett, dovolte, abych vám v krátkosti představil žhavou novinku z produkce této firmy. Od října letošního roku bude totiž uveden na evropský trh nový detektor kovů AT GOLD, nástupce nedávno vyvinutého, ale dnes již známého a osvědčeného detektoru kovů modelové řady Garrett AT Pro, tedy detektoru kovů, který měl před rokem premiéru v Londýně.

pokračování článku

Půlroční zhodnocení detektoru kovů Garrett AT GOLD

Zpracoval jsem půlroční poznatky o vlastnostech tohoto přístroje. Detektor jsem testoval v přírodě, v různých terénních podmínkách, s oběmi cívkami, tedy se základní a doplňkovou cívkou. Současně byly na detektoru prováděny laboratorní testy a zkoušky. A o všech těchto zkušenostech se chci s Vámi nyní podělit....

pokračování článku

Nastavení zemního vyvážení detektoru kovů Garrett AT PRO

Správně nastavený detektor kovů potřebuje mít nastavený jak zkušený, tak i méně zkušený hledač. V tomto článku Vám přinášíme velmi podrobný návod, jak správně nastavit zemní vyvážení u detektoru kovů Garrett AT PRO, díky kterému zvýšíte citlivost i dosah hledání a zvýšíte pravděpodobnost správné identifikace cíle.

pokračování článku
1 2 3