Ceník ke stažení Úvodní upoutávka
X
Přihlášení
Kategorie zboží
Garrett.cz (https://www.garrett.cz/)

Články

Řadit dle: názvu | data | standardně

Z-Lynk – bezdrátový systém pro sluchátka

Poprvé, když se mi bezdrátový set Garrett Z-Lynk dostal do rukou, byl jsem plný skepse. Nedovedl jsem si představit, že někdo vymyslel systém. Bezdrátový systém, vlastně set, který je kompatibilní se všemi Garretty a naprostou většinou detektorů kovů renomovaných světových značek.

pokračování článku

Recenze detektoru kovů GARRETT AT MAX Inter.

Nedávno uveřejněný nový detektor kovů Garrett AT MAX se nepochybně v blízké budoucnosti stane velmi žádaným přístrojem. Oficiální informace vypadají skvěle, ovšem zajímá Vás recenze, resp. zkušenosti s přístrojem? Přinášíme Vám první recenzi, kterou naleznete v našem článku.

pokračování článku

Malý průvodce produkty Z-LYNK firmy GARRETT

Malý průvodce produkty Z-LYNK firmy GARRETT

pokračování článku

Katalog produktů Z-LYNK

Doufáme, že vám tento pdf dokument pomůže v orientaci v produktech Z-LYNK. 

Kliknutím na velký obrázek se vám zobrazí celý čtyřstránkový katalog.

pokračování článku

Detektor kovů AT Pro: Vodotěsnost aneb vy se ptáte, my odpovídáme

V poslední době jste se nás hodně ptali na vodotěsnost detektorů AT PRO/AT GOLD. Rozhodli jsme se Vám ušetřit kousek času a sepsali jsme své zkušenosti a postřehy k tématu vodotěsnosti - doufáme, že se z následujících řádků dozvíte všechno, co potřebujete a pokud přece jen ne, tak nám napište nebo zavolejte :-).

pokračování článku

Detektor kovů Garrett AT GOLD

Vážení přátelé a příznivci detektorů kovů Garrett, dovolte, abych vám v krátkosti představil žhavou novinku z produkce této firmy. Od října letošního roku bude totiž uveden na evropský trh nový detektor kovů AT GOLD, nástupce nedávno vyvinutého, ale dnes již známého a osvědčeného detektoru kovů modelové řady Garrett AT Pro, tedy detektoru kovů, který měl před rokem premiéru v Londýně.

pokračování článku

Půlroční zhodnocení detektoru kovů Garrett AT GOLD

Zpracoval jsem půlroční poznatky o vlastnostech tohoto přístroje. Detektor jsem testoval v přírodě, v různých terénních podmínkách, s oběmi cívkami, tedy se základní a doplňkovou cívkou. Současně byly na detektoru prováděny laboratorní testy a zkoušky. A o všech těchto zkušenostech se chci s Vámi nyní podělit....

pokračování článku

Nastavení zemního vyvážení detektoru kovů Garrett AT PRO

Správně nastavený detektor kovů potřebuje mít nastavený jak zkušený, tak i méně zkušený hledač. V tomto článku Vám přinášíme velmi podrobný návod, jak správně nastavit zemní vyvážení u detektoru kovů Garrett AT PRO, díky kterému zvýšíte citlivost i dosah hledání a zvýšíte pravděpodobnost správné identifikace cíle.

pokračování článku

Separační test detektoru kovů Garrett AT PRO v STD režimu

Cílem separačního testu je zjistit, jak reaguje detektor Garrett AT Pro ve standardním hledacím režimu (STD) na dva vodivostně rozdílné cíle uložené v rozdílné hloubce a stálé výšce na sebou.Cílem Oba cíle jsou znázorněny na fotografii ve spodní části tohoto testu. Stacionárním cílem je stříbrná mince, pohyblivým cílem je železo, tedy nožík. Vertikální vzdálenost cílů je zachována po celou dobu testů. Horizontální vzdálenost je proměnná po krocích, znázorněných v tabulkách.

pokračování článku

Separační test detektoru kovů Garrett AT PRO v PRO režimu

Cílem separačního testu je zjištění, jak reaguje detektor Garrett AT Pro v profesionálním hledacím režimu (Pro) na dva vodivostně rozdílné cíle, uložené v rozdílné výšce nad sebou. Oba cíle jsou znázorněny na fotografii ve spodní části tohoto testu. Stacionárním cílem je stříbrná mince, pohyblivým cílem je železo, tedy nožík. Vertikální vzdálenost cílů je zachována po celou dobu testů. Horizontální vzdálenost je proměnná po krocích, znázorněných v tabulkách.

pokračování článku
1 2 3