Ceník ke stažení Úvodní upoutávka
X
Přihlášení
Kategorie zboží
Garrett.cz (https://www.garrett.cz/)

Články

Řadit dle: názvu | data | standardně

Katalog produktů Z-LYNK

Přikládáme malého průvodce produkty Z-LYNK firmy GARRETT.

Doufáme, že vám tento pdf dokument pomůže v orientaci v produktech Z-LYNK. 

Kliknutím na velký obrázek se vám zobrazí celý čtyřstránkový katalog.

pokračování článku

Detektor kovů AT Pro: Vodotěsnost aneb vy se ptáte, my odpovídáme

V poslední době jste se nás hodně ptali na vodotěsnost detektorů AT PRO/AT GOLD. Rozhodli jsme se Vám ušetřit kousek času a sepsali jsme své zkušenosti a postřehy k tématu vodotěsnosti - doufáme, že se z následujících řádků dozvíte všechno, co potřebujete a pokud přece jen ne, tak nám napište nebo zavolejte :-).

pokračování článku

Detektor kovů Garrett AT GOLD

Vážení přátelé a příznivci detektorů kovů Garrett, dovolte, abych vám v krátkosti představil žhavou novinku z produkce této firmy. Od října letošního roku bude totiž uveden na evropský trh nový detektor kovů AT GOLD, nástupce nedávno vyvinutého, ale dnes již známého a osvědčeného detektoru kovů modelové řady Garrett AT Pro, tedy detektoru kovů, který měl před rokem premiéru v Londýně.

pokračování článku

Půlroční zhodnocení detektoru kovů Garrett AT GOLD

Zpracoval jsem půlroční poznatky o vlastnostech tohoto přístroje. Detektor jsem testoval v přírodě, v různých terénních podmínkách, s oběmi cívkami, tedy se základní a doplňkovou cívkou. Současně byly na detektoru prováděny laboratorní testy a zkoušky. A o všech těchto zkušenostech se chci s Vámi nyní podělit....

pokračování článku

Nastavení zemního vyvážení detektoru kovů Garrett AT PRO

Správně nastavený detektor kovů potřebuje mít nastavený jak zkušený, tak i méně zkušený hledač. V tomto článku Vám přinášíme velmi podrobný návod, jak správně nastavit zemní vyvážení u detektoru kovů Garrett AT PRO, díky kterému zvýšíte citlivost i dosah hledání a zvýšíte pravděpodobnost správné identifikace cíle.

pokračování článku

Separační test detektoru kovů Garrett AT PRO v STD režimu

Cílem separačního testu je zjistit, jak reaguje detektor Garrett AT Pro ve standardním hledacím režimu (STD) na dva vodivostně rozdílné cíle uložené v rozdílné hloubce a stálé výšce na sebou.Cílem Oba cíle jsou znázorněny na fotografii ve spodní části tohoto testu. Stacionárním cílem je stříbrná mince, pohyblivým cílem je železo, tedy nožík. Vertikální vzdálenost cílů je zachována po celou dobu testů. Horizontální vzdálenost je proměnná po krocích, znázorněných v tabulkách.

pokračování článku

Separační test detektoru kovů Garrett AT PRO v PRO režimu

Cílem separačního testu je zjištění, jak reaguje detektor Garrett AT Pro v profesionálním hledacím režimu (Pro) na dva vodivostně rozdílné cíle, uložené v rozdílné výšce nad sebou. Oba cíle jsou znázorněny na fotografii ve spodní části tohoto testu. Stacionárním cílem je stříbrná mince, pohyblivým cílem je železo, tedy nožík. Vertikální vzdálenost cílů je zachována po celou dobu testů. Horizontální vzdálenost je proměnná po krocích, znázorněných v tabulkách.

pokračování článku

Jak vybrat správnou cívku k detektorům kovů značky Garrett

Vybrat správnou cívku k detektoru kovů Garrett nemusí být pro každého, zvláště pak začínajícíh hledače, snadným úkolem. Připravili jsme opodrobný článek o rozdílech mezi jednotlivými cívkami. Pod článkem poté najdete odkazy na některé z cívek, které máme v současné době v nabídce.

pokračování článku

Pulsně-indukční detektory kovů značky Garrett

Připravili jsme pro Vás podrobný článek o rozdílech mezi jednotlivými indukčními detektory kovů značky Garrett. Pod článkem najdete najít odkazy na indukční detektory, které máme v současné době v nabídce.

pokračování článku

Rozumíte ikonám, které značí funkce detektoru kovů?

Pro snažší porovnávání funkcí jednostlivých detektorů kovů vymyslela společnost Garrett sadu ikon s popisem jednotlivých funkcí. U každého produktu tuto sadu ikon naleznete a můžete tak jednotlivé modely mezi sebou navzájem porovnávat.

pokračování článku
1 2